Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
PDF Print E-mail

Drivers      Team      Results     Calendar      Written about us

 

 

2009          2010

 

01 LEDEN - January

02 ÚNOR - Febraury 03 BŘEZEN - March 04 DUBEN - April 05 KVĚTEN - May 06 ČERVEN - June
Čt 1   Ne 1   Ne 1   St 1   1 Sosnova (CZ) Po 1  
2   Po 2   Po 2   Čt 2 3° WSK So 2 Genk (B) Út 2  
So 3   Út 3   Út 3   3 KF1 KF2 KF3 Ne 3 ?? St 3  
Ne 4   St 4   St 4   So 4   Po 4   Čt 4  
Po 5   Čt 5 1° WSK Čt 5 2° WSK Ne 5 Castelletto (I) Út 5   5  
Út 6   6 KF1 KF2 KF3 6 KZ2 KF2 KF3 Po 6   St 6   So 6 3° MČR
St 7   So 7   So 7   Út 7   Čt 7   Ne 7 Vysoké Mýto
Čt 8   Ne 8 La Conca (I) Ne 8 Sarno (I) St 8   8   Po 8  
9   Po 9   Po 9   Čt 9   So 9 2° MČR Út 9  
So 10   Út 10   Út 10   10   Ne 10 Písek St 10  
Ne 11   St 11   St 11   So 11 1° MČR Po 11   Čt 11 4° WSK
Po 12   Čt 12   Čt 12   Ne 12 Sosnová Út 12   12 KZ2 KF2 KF3
Út 13   13   13   Po 13   St 13   So 13  
St 14   So 14   So 14   Út 14   Čt 14 1° Europeo KZ1 Ne 14 Genk (B)
Čt 15   Ne 15   Ne 15   St 15   15 2° Europeo KZ2 Po 15  
16   Po 16   Po 16   Čt 16 1° Europeo KF1 So 16   Út 16  
So 17   Út 17   Út 17   17 1° Europeo KZ2 Ne 17 Mariembourg (B) St 17  
Ne 18   St 18   St 18   So 18   Po 18   Čt 18  
Po 19   Čt 19 Winter Cup Čt 19 Trofeo Margutti Ne 19 La Conca (I) Út 19   19  
Út 20   20 KF1 KF2 KF3 20 KF2 KF3 KZ2 Po 20   St 20   So 20  
St 21   So 21 ?? So 21   Út 21   Čt 21   Ne 21  
Čt 22   Ne 22 Lonato (I) Ne 22 Castelletto (I) St 22   22   Po 22  
23   Po 23   Po 23   Čt 23   So 23   Út 23  
So 24   Út 24   Út 24   24   Ne 24   St 24  
Ne 25   St 25   St 25   So 25   Po 25   Čt 25 2° Europeo KZ1
Po 26   Čt 26   Čt 26   Ne 26   Út 26   26 3° Europeo KZ2
Út 27   27   27   Po 27   St 27   So 27  
St 28   So 28   So 28   Út 28   Čt 28 World CUP KF1 Ne 28 Wackesdorf (D)
Čt 29     Ne 29   St 29   29 Asia Pacifico KF2 Po 29  
30     Po 30   Čt 30 Qual. KF2 KF3 So 30   Út 30  
So 31     Út 31     Ne 31 Suzuka (J)  
07 ČERVENEC - July 08 SRPEN - August 09 ZÁŘÍ - September 10 ŘÍJEN - October 11 LISTOPAD - November 12 PROSINEC - December
St 1   So 1   Út 1   Čt 1   Ne 1 Lonato ( I ) Út 1  
Čt 2   Ne 2 Essay (F) St 2   2   Po 2   St 2  
3   Po 3   Čt 3 World CUP KZ1 So 3 6° MČR Út 3   Čt 3  
So 4   Út 4   4 World CUP KF3 Ne 4 Vysoké Mýto St 4   4  
Ne 5   St 5   So 5   Po 5   Čt 5   So 5  
Po 6   Čt 6   Ne 6 Sarno (I) Út 6   6   Ne 6  
Út 7   7   Po 7   St 7   So 7   Po 7  
St 8   So 8   Út 8   Čt 8 WORLD Ne 8   Út 8  
Čt 9 2° Europeo KF1 Ne 9   St 9   9 Championship KF1 Po 9   St 9  
10 Finale KF3 Po 10   Čt 10   So 10   Út 10   Čt 10  
So 11   Út 11   11   Ne 11 Macao (MO) St 11   11  
Ne 12 Zuera (E) St 12   So 12 5° MČR Po 12   Čt 12   So 12  
Po 13   Čt 13   Ne 13 Písek Út 13   13   Ne 13  
Út 14   14   Po 14   St 14   So 14   Po 14  
St 15   So 15 4° MČR Út 15   Čt 15   Ne 15   Út 15  
Čt 16   Ne 16 Sosnová St 16   16   Po 16   St 16  
17   Po 17   Čt 17 World CUP KF2 So 17   Út 17   Čt 17  
So 18   Út 18   18   Ne 18   St 18   18  
Ne 19   St 19   So 19   Po 19   Čt 19   So 19  
Po 20   Čt 20   Ne 20 Alcaniz (E) Út 20   20   Ne 20  
Út 21   21   Po 21   St 21   So 21   Po 21  
St 22   So 22   Út 22   Čt 22   Ne 22   Út 22  
Čt 23 5° WSK Ne 23   St 23   23   Po 23   St 23  
24 KZ2 KF2 KF3 Po 24   Čt 24 6° WSK So 24   Út 24   Čt 24  
So 25   Út 25   25 KF1 KZ2 Ne 25   St 25   25  
Ne 26 Salbris (F) St 26   So 26 KF2 KF3 Po 26   Čt 26   So 26  
Po 27   Čt 27   Ne 27 Zuera (E) Út 27   27   Ne 27  
Út 28   28   Po 28   St 28   So 28   Po 28  
St 29   So 29   Út 29   Čt 29 7° WSK Ne 29   Út 29  
Čt 30 3° Europeo KF1 Ne 30   St 30   30 KF1 KF2 KF3 Po 30   St 30  
31 Finale KF2 Po 31     So 31     Čt 31  
MISTROVSTVÍ ČR EUROPEO KF2 - KF3 EUROPEO KZ2 EUROPEO KF1 EUROPEO KZ1 WSK WORLD CUP